ADP1873ARMZ-0.6-R7
Contact Now
ADP1873ARMZ-0.6-R7
Output Current : 25 A
Product Category : Switching Controllers
Switching Frequency : 300 kHz, 600 kHz, 1 MHz
Packaging : Reel
Topology : Buck
Number of Outputs : 1 Output
Input Voltage : 2.7 V to 5.5 V
Manufacturer : Analog Devices
Description : Switching Controllers Constant On-time & 0.6V Ref VTG