IDK-121R-42XGA1
Contact Now
IDK-121R-42XGA1
Category : Optoelectronics LCD, OLED, Graphic
Background Color : Black
Display Type : LCD - Color
Product Status : Active
Package : Bulk
Viewing Area : 246.80mm W x 185.50mm H
Series : IDK
Diagonal Screen Size : 12.1" (307.34mm)
Graphics Color : -
Touchscreen : Resistive
Mfr : Advantech Corp
Dot Pixels : 1024 x 768
Display Mode : Reflective
Interface : LVDS
Dot Pitch : -
Dot Size : -
Backlight : LED
Base Product Number : IDK-121
Controller Type : -
Description : 12.1" 1024X768 420NITS -20 70 L
Contact Now
Resistive Graphic LCD Display Module Reflective LCD - Color LVDS 12.1" (307.34mm) 1024 x 768