IS61LPS51236B-200TQLI-TR
Contact Now
IS61LPS51236B-200TQLI-TR
Supply Current - Max : 240 mA
Product Category : SRAM
Mounting Style : SMD/SMT
Minimum Operating Temperature : - 40 C
Organization : 512 k x 36
Access Time : 3 ns
Package / Case : TQFP-100
Maximum Operating Temperature : + 85 C
Memory Size : 18 Mbit
Packaging : Reel
Supply Voltage - Min : 3.135 V
Maximum Clock Frequency : 200 MHz
Supply Voltage - Max : 3.465 V