CY7C2644KV18-300BZXI
Contact Now
CY7C2644KV18-300BZXI
Minimum Operating Temperature : - 40 C
Organization : 4 M x 36
Maximum Operating Temperature : + 85 C
Memory Size : 144 Mbit
Packaging : Tray
Supply Voltage - Min : 1.7 V
Interface Type : Parallel
Maximum Clock Frequency : 300 MHz
Supply Voltage - Max : 1.9 V