CY62146ELL-45ZSXIT
Contact Now
CY62146ELL-45ZSXIT
Supply Current - Max : 20 mA
Product Category : SRAM
Mounting Style : SMD/SMT
Minimum Operating Temperature : - 40 C
Organization : 256 k x 16
Access Time : 45 ns
Package / Case : TSOP-44
Maximum Operating Temperature : + 85 C
Memory Size : 4 Mbit
Packaging : Reel
Supply Voltage - Min : 4.5 V
Interface Type : Parallel
Supply Voltage - Max : 5.5 V