CY62157ELL-45ZSXI
Contact Now
CY62157ELL-45ZSXI
Supply Current - Max : 25 mA
Product Category : SRAM
Mounting Style : SMD/SMT
Minimum Operating Temperature : - 40 C
Organization : 512 k x 16
Access Time : 45 ns
Package / Case : TSOP-44
Maximum Operating Temperature : + 85 C
Memory Size : 8 Mbit
Packaging : Tray
Supply Voltage - Min : 4.5 V
Interface Type : Parallel
Supply Voltage - Max : 5.5 V