IS61QDPB251236A-333M3L
Contact Now
IS61QDPB251236A-333M3L
Supply Current - Max : 1200 mA
Product Category : SRAM
Mounting Style : SMD/SMT
Minimum Operating Temperature : 0 C
Organization : 512 k x 36
Package / Case : FBGA-165
Maximum Operating Temperature : + 70 C
Memory Size : 18 Mbit
Packaging : Tray
Supply Voltage - Min : 1.7 V
Interface Type : Parallel
Maximum Clock Frequency : 333 MHz
Supply Voltage - Max : 1.9 V