HRMJ-X.FL-068K3TS-A-100RS
Contact Now
HRMJ-X.FL-068K3TS-A-100RS
  • 1
Impedance : 50 Ohms
Product Category : RF Cable Assemblies
Length : 100 mm
Connector B Series : X.FL
Connector A Series : SMA
Connector B Body Style : Right Angle
Connector A Body Style : Right Angle
Connector A Gender : Jack (Female)
Connector B Gender : Jack (Female)
Manufacturer : Hirose Connector
Frequency Range : 0 GHz to 6 GHz
Cable Type : 0.81 mm coax
Description : RF Cable Assemblies X.FL-SMA Jack 100MM L Coax CBL