SMP0720SCMC
Contact Now
SMP0720SCMC
  • 1
For Use With : Telecomm
Product Category : Surge Suppressors
Type : Arrester Surge/Lightning
Package / Case : DO-214AA
Packaging : Reel
Series : SMP0720
Mounting : SMD/SMT
Product : Board Level Protection
Manufacturer : STMicroelectronics
Description : Surge Suppressors Trisil Telecom SMB 100A 72V to 310V