EZJ-ZSV270DAM
Contact Now
EZJ-ZSV270DAM
Product Category : Varistors
Peak Surge Current : 5 A
Package / Case : 0504 (1310 metric)
Termination Style : SMD/SMT
Packaging : Reel
Voltage Rating DC : 16 VDC
Varistor Voltage : 27 VDC
Operating Temperature Range : - 40 C to + 85 C
Capacitance : 27 pF
Product : MLV
Manufacturer : Panasonics
Description : Varistors Multilayer Varistor, EZJZ, 2ArraySMD 0504, DC16Vmax., V1mA:27V, C1MHz:27pF+/-20%