P850-G120-WH
Contact Now
P850-G120-WH
  • 1
Packaging : Reel
Voltage Rating : 850 V
Product Category : Surge Suppressors
Type : High Speed Protector
Termination Style : SMD/SMT
Current Rating : 120 mA
Series : TBU
Mounting : SMD/SMT
Operating Temperature Range : - 40 C to + 85 C
Product : Board Level Protection
Manufacturer : Bourns
Description : Surge Suppressors 100mA 850Vimp