10-CBSA-4.5X4.75X0.13
Contact Now
10-CBSA-4.5X4.75X0.13
Category : RF and Wireless RF Shields
Length - Overall : 4.750" (120.65mm)
Product Status : Active
Mounting Type : Surface Mount
Package : Bulk
Series : 10-CBS
Mfr : Leader Tech Inc.
Height - Overall : 0.130" (3.30mm)
Ventilation : Non-Vented
Type : Shield, 2-Piece
Width - Overall : 4.500" (114.30mm)
Description : RF SHIELD 4.5" X 4.75" SMD
Contact Now
RF Shield Shield, 2-Piece 4.500" (114.30mm) X 4.750" (120.65mm) Non-Vented Surface Mount