52NN-CBSA-0.5X4.0X0.5
Contact Now
52NN-CBSA-0.5X4.0X0.5
Category : RF and Wireless RF Shields
Length - Overall : 4.000" (101.60mm)
Product Status : Active
Mounting Type : Through Hole
Package : Bulk
Series : 50-CBS
Mfr : Leader Tech Inc.
Height - Overall : 0.500" (12.70mm)
Ventilation : Non-Vented
Type : Shield, 2-Piece
Width - Overall : 0.500" (12.70mm)
Description : RF SHIELD 0.5" X 4" THROUGH HOLE
Contact Now
RF Shield Shield, 2-Piece 0.500" (12.70mm) X 4.000" (101.60mm) Non-Vented Through Hole