53A-CBSA-3.0X3.5X0.5
Contact Now
53A-CBSA-3.0X3.5X0.5
Category : RF and Wireless RF Shields
Length - Overall : 3.500" (88.90mm)
Mfr : Leader Tech Inc.
Height - Overall : 0.500" (12.70mm)
Ventilation : Non-Vented
Type : Shield, 2-Piece
Width - Overall : 3.000" (76.20mm)
Description : RF SHIELD 3" X 3.5" THROUGH HOLE
Contact Now
RF Shield Shield, 2-Piece 3.000" (76.20mm) X 3.500" (88.90mm) Non-Vented Through Hole