53A-CBSA-2.0X3.25X0.5
Contact Now
53A-CBSA-2.0X3.25X0.5
Category : RF and Wireless RF Shields
Length - Overall : 3.250" (82.55mm)
Mfr : Leader Tech Inc.
Height - Overall : 0.500" (12.70mm)
Ventilation : Non-Vented
Type : Shield, 2-Piece
Width - Overall : 2.000" (50.80mm)
Description : RF SHIELD 2" X 3.25" T/H
Contact Now
RF Shield Shield, 2-Piece 2.000" (50.80mm) X 3.250" (82.55mm) Non-Vented Through Hole