53A-CBSA-2.75X3.0X0.5
Contact Now
53A-CBSA-2.75X3.0X0.5
Category : RF and Wireless RF Shields
Length - Overall : 3.000" (76.20mm)
Mfr : Leader Tech Inc.
Height - Overall : 0.500" (12.70mm)
Ventilation : Non-Vented
Type : Shield, 2-Piece
Width - Overall : 2.750" (69.85mm)
Description : RF SHIELD 2.75" X 3" T/H
Contact Now
RF Shield Shield, 2-Piece 2.750" (69.85mm) X 3.000" (76.20mm) Non-Vented Through Hole