59-CBSA-0.75X5.5X0.5
Contact Now
59-CBSA-0.75X5.5X0.5
Category : RF and Wireless RF Shields
Length - Overall : 5.500" (139.70mm)
Mfr : Leader Tech Inc.
Height - Overall : 0.500" (12.70mm)
Ventilation : Non-Vented
Type : Shield, 2-Piece
Width - Overall : 0.750" (19.05mm)
Description : RF SHIELD 0.75" X 5.5" T/H
Contact Now
RF Shield Shield, 2-Piece 0.750" (19.05mm) X 5.500" (139.70mm) Non-Vented Through Hole