50-CBSA-3.5X6.0X0.5
Contact Now
50-CBSA-3.5X6.0X0.5
Category : RF and Wireless RF Shields
Length - Overall : 6.000" (152.40mm)
Mfr : Leader Tech Inc.
Height - Overall : 0.500" (12.70mm)
Ventilation : Non-Vented
Type : Shield, 2-Piece
Width - Overall : 3.500" (88.90mm)
Description : RF SHIELD 3.5" X 6" SMD
Contact Now
RF Shield Shield, 2-Piece 3.500" (88.90mm) X 6.000" (152.40mm) Non-Vented Surface Mount