10-CBSA-2.0X3.0X0.13
Contact Now
10-CBSA-2.0X3.0X0.13
Category : RF and Wireless RF Shields
Length - Overall : 3.000" (76.20mm)
Product Status : Active
Mounting Type : Surface Mount
Package : Bulk
Series : 10-CBS
Mfr : Leader Tech Inc.
Height - Overall : 0.130" (3.30mm)
Ventilation : Non-Vented
Type : Shield, 2-Piece
Width - Overall : 2.000" (50.80mm)
Description : RF SHIELD 2" X 3" SURFACE MOUNT
Contact Now
RF Shield Shield, 2-Piece 2.000" (50.80mm) X 3.000" (76.20mm) Non-Vented Surface Mount