55-CBSA-5.5X5.75X0.5
Contact Now
55-CBSA-5.5X5.75X0.5
Category : RF and Wireless RF Shields
Length - Overall : 5.750" (146.05mm)
Mfr : Leader Tech Inc.
Height - Overall : 0.500" (12.70mm)
Ventilation : Non-Vented
Type : Shield, 2-Piece
Width - Overall : 5.500" (139.70mm)
Description : RF SHIELD 5.5" X 5.75" T/H
Contact Now
RF Shield Shield, 2-Piece 5.500" (139.70mm) X 5.750" (146.05mm) Non-Vented Through Hole