MT9P031I12STM-TP
Contact Now
MT9P031I12STM-TP
Category : Sensors, Transducers Optical Sensors Image Sensors, Camera
Product Status : Obsolete
Package : Tape & Reel (TR)
Series : -
Supplier Device Package : 48-iLCC (10x10)
Active Pixel Array : 2592H x 1944V
Mfr : onsemi
Frames per Second : 53
Package / Case : 48-LCC
Voltage - Supply : 1.7V ~ 1.9V, 2.6V ~ 3.1V
Operating Temperature : -30°C ~ 70°C
Type : CMOS
Pixel Size : 2.2µm x 2.2µm
Base Product Number : MT9P031
Description : SENSOR IMAGE 5MP MONO CMOS 48LCC
Contact Now
CMOS Image Sensor 2592H x 1944V 2.2µm x 2.2µm 48-iLCC (10x10)