CHF190104CBF101L
Contact Now
CHF190104CBF101L
Category : RF and Wireless RF Misc ICs and Modules
Function : Power Module
Product Status : Obsolete
Mounting Type : Flange Mount
Package : Tray
Supplier Device Package : -
RF Type : -
Mfr : Bourns Inc.
Frequency : 0Hz ~ 1GHz
Secondary Attributes : -
Package / Case : Flat Box, Terminator
Base Product Number : CHF190104
Description : RES CHAS MNT 100 OHM 5% 800W
Contact Now
RF IC Power Module 0Hz ~ 1GHz