ZXT12P20DXTC
Contact Now
ZXT12P20DXTC
ZXT12P20DXTC
Bipolar (BJT) Transistor Array 2 PNP (Dual) 20V 2.5A 110MHz 1.04W Surface Mount 8-MSOP