ANT2525B00FT1575S
Contact Now
ANT2525B00FT1575S
ANT2525B00FT1575S
1.575GHz GPS Ceramic Patch RF Antenna 1.57GHz ~ 1.59GHz 5.5dBic Pin Surface Mount